2. turnaj 1. série žen – Přelouč

V sobotu 10. 9. 2016 se i přes tropické počasí odehrál 2. turnaj 1. série žen v Přelouči.

Soupiska:

Kateřina Vosková (kapitán)
Martina Himlová
Tereza Braunová
Václava Hrabětová
Petra Vacková
Petra Morávková
Vendula Havránková
Kristýna Boučková
Senta Müllerová
Tereza Zimová

RT: Lucie Svobodová Valentová Karolína

Psychická podpora: Veronika Schoříková

RKP vs. RC Přelouč:

Hned v prvním zápase na naše holky čekal velice silný soupeř, a to domácí tým RC Přelouč. Zápas byl velice vyrovnaný, což lze vyvodit z výsledků. V tomto zápase naše hráčky držely dobrou obranu, využívaly celé šířky hřiště a podařilo se jim i otočení hry na křídlech.

RKP vs. RC Dragon Brno:

Po remíze s Přeloučí musely petrovické ragbistky v zápase proti Dragonu položit co nejvíce pětek. Holky hrály jako tým, držely hezkou obranu, na protihráčky vybíhaly a tím vytvářely obrovský tlak. V útoku naopak držely hloubku, využívaly celého hřiště, navzájem se podporovaly a tím porazily soupeřky 43:0.

RKP vs. RC České Budějovice:

V zápase s Českými Budějovicemi naše hráčky hrály bez větších problémů. Jediným „kamenem úrazu“ byly dvě žluté karty za vysoké skládky inkasované na konci zápasu.

RKP vs. RC Tatra Smíchov:

Celý turnaj byl zakončen stejným derby jako minulý týden, tj. RK Petrovice vs. RC Tatra Smíchov. Našemu týmu se nedařilo se držet jednotnou obranu, přečišťovat rucky a chybělo vyvíjení tlaku v obraně. I přes to se holkám podařilo položit alespoň dvě pětky a jedno prokopnutí.

Z turnaje si holky odvážejí celkové 2. místo. Podaly velmi dobrý výkon a hlavně se všechny vrátily v pořádku, bez většího zranění.

Výsledky:

RK Petrovice B 14 – 14 RC Přelouč
RK Petrovice B 43 – 0 RC Dragon Brno
RK Petrovice B 27 – 5 RC České Budějovice
RK Petrovice B 12 – 21 RC Tatra Smíchov