Muži vyhráli v Karlových Varech

  • 18.9.2017

RC Karlovy Vary : RK Petrovice 14:43

V neděli 17. září odehráli naši muži venku zápas 4. kola Poháru Čech proti RC Karlovy Vary a zvítězili 14:43.

Od začátku zápasu jsme měli hru pod kontrolou, bohužel docházelo ke spoustě individuálních chyb a hra byla často přerušovaná. V průběhu hry docházelo ke spoustě zranění na obou stranách. V prvním poločase se náš Jan Barcal zranil a musel na chvíli opustit hřiště a nechat se ošetřit a tak jsme byli nuceni hrát ve 14 hráčích. Vzápětí co se Barcal vrátil do hry, dostal David Soukup žlutou kartu a byli jsme opět nuceni hrát ve 14. Naštěstí jsme byli schopni hrát i oslabení o jednoho hráče a tak první poločas skončil 0:21.

V druhé polovině zápasu došlo ke zranění dvou hráčů z Karlových Varů, kteří již nebyli schopni zápas dohrát a museli být ošetřeni zdravotníky. Celková hra v druhé půli byla opět pod naší kontrolou, až ke konci, kdy našim hráčům docházely síly, domácí byli schopni dvakrát skórovat. Zapas skončil 14:43 a Petrovice vybojovaly 5 důležitých bodů.

Sestava Petrovic

Barcal Jan, Prokeš Václav, Pecka Jan, Vojanec Jan, Židek Petr, Petrásek Josef, Soukup David, Havlíček Jan, Stříbrný Jaroslav, Brabec Antonín, Ashby Patrik, Růžička Vojtěch, Nosák Ondřej, Pelikán Ondřej, Hodan Pavel

Karty

David Soukup (ŽK)