Naše zastoupení na Mistrovství Evropy U18 a U20

Zdravíme fanoušky a hráče Rugby Klubu Petrovice!

Máme skvělé novinky ze světa mládežnického ragby. V Praze na Markétě se právě koná mistrovství Evropy v kategoriích U18 a U20. A máme co oslavovat, protože několik našich talentovaných hráčů bylo nominováno do národního týmu! V kategorii U20 nás reprezentují Tomáš Dvořák, Jakub Bendzák, Tomáš Šedina, Antonín Hrabánek, Karel Biskup a Michal Kadečka. V kategorii U18 pak Lukáš Brada, Jakub Suchomel a Břetislav Jan Šubrt ukazují své dovednosti na poli.

Obě kategorie za sebou na mistrovství už mají první zápas. U20 podlehli nizozemcům 7-50, druhý poločas však hráli krásné vyrovnané rugby. Držme jim palce v dalším zápase tuto středu v 18:30 proti Polsku. U18 předvedli úctyhodný výkon proti Španělsku a byli jen kousek od vítězství. Konečný výsledek bohužel nakonec 25-15 pro Španělsko. Další zápas je čeká už dnes v 18:20 proti Rumunsku.

Navíc, naše mládežnické výběry absolvovaly úspěšný zájezd do Francie, kde v týmu ČR ročníku narození 2007 hrál Jakub Vojíř a v týmu ročníku 2008 Jakub Bednář, Lukáš Hejtmánek a Samuel Šamánek. Jejich účast a výkony jsou jasným důkazem kvality a odhodlání, které v našem klubu panují.

Podpora našich mladých talentů je klíčová. Každý zápas, každá minuta na hřišti přispívá k jejich růstu a rozvoji. Držme našim hráčům palce a sledujme jejich cestu na evropském šampionátu. 🏉🇨🇿