Přivítejme posilu z Jižní Afriky

Vážení fanoušci a členové klubu,

Máme pro vás skvělé zprávy!. Již zítra se k nám připojí dva noví hráči z Jižní Afriky – Solami Sikutshwa, který bude zastávat pozici pilíře, a Neldus Kruger, jenž se ujme role desítky nebo zadáka. Oba hráči jsou připraveni nastoupit už tuto neděli do zápasu proti Slavia B na domácím hřišti.

Hráčů jsme se zeptali, za jaké týmy v minulosti hráli, co si na hřišti nejvíce užívají a co budou chtít přinést našemu klubu. Detailnější rozhovory jistě přichystáme až se hráči trochu usadí.

Solami přichází s bohatými zkušenostmi z Parktowns Boys‘ High School a University of Pretoria. Na hřišti miluje tah dopředu, dělání metrů a prorážení obrany. Taky od něj určitě uvidíme známý goose step. Svou vášní a všestranností chce přispět k vytvoření vítězné kultury a bratrství v našem týmu.

Neldus, s historií v týmech Maties, SAS, Griquas a Blue Bulls, nám přináší své vedoucí a útočné dovednosti. Na hřišti chce tým vést a organizovat. S míčem v ruce se cítí jistě a těší se, až bude moct potrápit obranu našich soupeřů. Jeho cílem je využít zkušenosti získané v Jižní Africe k posílení našeho týmu. Chce se nejen zapojit do týmu, ale stát se i dobrým kamarádem celého týmu. Bude hráčem, který vždy bude konat podle toho, co je v danou chvíli nejlepší jak pro klub, tak pro tým. Vždy bude tvrdě dřít a se pyšně nosit dres RKP, protože je pro něj ohromná čest jej reprezentovat.

Toto bylo pár slov o obou hráčích a my se nemůžeme dočkat, až je uvidíme na hřišti. Je důležité, aby jsme se v neděli sešli v hojném počtu a ukázali naši podporu a vřelé přivítání oběma nováčkům. Přijďte a buďte svědky, jak Solami a Neldus předvedou své zkušenosti a pomohou nám dosáhnout vítězství proti Slavii B.

Těšíme se na vaši podporu. RKP!