Soustředění - 26.8.-2.9.
Regionální turnaje přípravek a mladších žáků 2022/2023.

• 16.4.2024

Výsledkový Servis 13.-14.4.

2. Liga Muži RK Petrovice vs. RC Havířov 86 : 00 (39:00) Další přesvědčivá výhra našeho A týmu, potvrzuje skutečnost, že do této soutěže opravdu nepatříme Liga Sevens Ženy Společný tým RC Mountfield Říčany a RK Petrovice absolvoval druhý turnaj série v Říčanech. Náš společný výběr tentokráte ...more
  • 15.4.2024

Neděle v Přelouči s U10

Čtyři teamy (A-B-B-C) kategorie U10 se v neděli 14. dubna zúčastnily regionálního turnaje v Přelouči. Počasí turnaji přálo a hráčky i hráči byli po ranní cestě vlakem v dobrém rozpoložení. Dobrá nálada vydržela po celý turnaj a odrazilo se to i na hře mladých rugbistů. Vítězství střídalo vítězství a ...more
  • 9.4.2024

Víkendové výsledky 6. – 7.4.

A tým mužů si z horké půdy v Nýrsku odvezl povinných pět bodů do tabulky soutěže. Po kompletně odehrané polovině základní části nám patří přesvědčivě druhá příčka s náskokem sedmi bodů nad zatím třetím týmem TJ Sokol Mariánské Hory, která zaručuje postup do baráže o 1.ligu. Přejeme našemu ...more
  • 26.10.2023

Petrovické U10 se mokrého rána nebály

Pátý regionální turnaj se uskutečnil v neděli 22. října v Říčanech. Ranní počasí bylo typicky podzimní a nikomu se ven nechtělo. V prvním zápase hráčům vypadávaly míče jak Jihoafričanům v duelu s Anglií večer, ale s tím, jak se oteplovalo a vykouklo sluníčko, se situace začala zlepšovat. V kategorii C ...more
  • 18.10.2023

Podzimní PYRF U10

Soutěžní turnaj PYRF (Prague Youth Rugby Festival) se pro kategorii U10 uskutečnil v sobotu 14. 9. na strahovském hřišti Tatry Smíchov. A jako tradičně počasí bylo nevyzpytatelné stejně jako výkony hráčů RKP. Dopoledni část turnaje se odehrála za slunečného počasí a jedinou pihou na kráse byla prohra o bod se ...more
  • 5.10.2023

U10 v Berlíně na Olympijském stadiónu

Na poslední zářijový víkend vyrazila kategorie U10 spolu s U8, U12 a U16 na dvoudenní mezinárodní turnaj do Berlína. Kategorie U14 nesehnala bohužel dostatečný počet hráčů pro účast. Ač jsme z Prahy startovali velmi brzy ráno, děti byly v dobrém náladě a již na "obědovém" odpočívadle se rozhýbávaly a ...more
  • 27.9.2023

První podzimní turnaj U10 za 11 bodů

Třetí regionální turnaj kategorie U10 začal v Babicích v relativně chladném počasí, takže všem bylo jasné, že podzim již skutečně porazil letošní léto. Rozcvička ale všechny zahřála a za chvíli začalo i krásně svítit sluníčko. V kategorii C, kam jsme nasadili dvě mužstva, se “i jindy statičtí hráči ...more
  • 18.9.2023

U10 v Říčanech

Druhý regionální turnaj pro petrovické U10 se uskutečnil v neděli 17. září v Říčanech, kam RK Petrovice přihlásily 4 teamy (A-B-C-C). Oproti minulému turnaji byla vidět u některých hráčů větší koncentrace a odhodlání. "Rozjezd byl pro nás klasicky pomalejší, ale potom všechny výkonnostní kategorie zabraly ...more
  • 13.9.2023

Nedělní hřiště se dětí nebálo

V neděli 10. 9. se v Rugby klubu Petrovice uskutečnil 1. regionální turnaj kategorie U10 nové sezony. Velikost travnatých ploch a kvalitní zázemí klubovny nám umožnilo uspořádat turnaj pro celé Čechy ve všech výkonnostních skupinách. Pozvání přijalo 32 teamů z 12 klubů a domácí samozřejmě nemohli chybět. Na ...more
  • 7.9.2023

Beach rugby na Slávii

V sobotu zdárně skončilo kategoriím U8 a U10 soustředění a hned v neděli 3. září 2023 se obě kategorie zúčastnily tradičního plážového rugby turnaje na Slávii. Počasí plně odpovídalo názvu turnaje, takže po deštivém soustředění se hráči i trenéři trochu usušili. Hrálo se 3 na 3 s tím, že v každém ...more