Vstup U12 do nové sezóny

Také kategorie U12 již začala v neděli novou sezónu a to regionálním turnajem na Pragovce. Celkem se dostavilo 18 hráčů a tak jsme mohli přihlásit jeden tým do výkonnostní skupiny A a jeden tým doplněný třemi hráči se Slavie do výkonnostní skupiny B.

RK PETROVICE U12 A – Chyběli nám minimálně tři hráči, kteří by v A týmu jistě hráli a absence jak Prokopa, tak Vojty M. a zraněného Radka (který zaskakoval alespoň v B týmu) byla jistě znát. Do A skupiny jsme tak nasadili 11 borců (dva na střídání) z čehož bylo jen pět hráčů z loňské U12, takže pro většinu týmu to byla premiéra v této kategorii. Bohužel to bylo na hře znát, někteří hráči ročníku 2007 podali výkony standartní, bohužel někteří šli do bojů velmi zakřiknuti a jistě umí mnohem více, než na tomto turnaji předvedli. Hráči ročníku 2006 se sice snažili a hráli velmi obětavě –zejména Kubíček a Mates, ale to většinou na kompaktně hrající soupeře nestačilo.  Nejvíc nás asi mrzí u některých hráčů nechuť dát do bojů všechno zvláště v okamžicích, kdy prohráváme a hra se nedaří. Vystoupení našeho týmu můžeme tedy hodnotit maximálně jako průměrný výkon. Po turnaji jsme si již některé situace rozebrali a viděli jsme, kde nás nejvíce tlačí bota a na tyto aspekty se zaměříme v následující přípravě. Sestava A týmu: hráči 2006 -Kuba S. (Kubíček); Matěj B., Břéťa, David Pechy, Šimon – Cid, hráči 2007 – Jonáš, Krejča, Filip, Ari, Kuba – Vostříž, Adam – Nítěnka. Výsledky: RK Petrovice A vs. – Slavia A 3:1, vs. Říčany A 0:3, vs. Praga A 0:5, vs. Tatra A 1:4, vs. Tatra B 2:0, vs. Říčany B 0:5.

RK PETROVICE U12 B (PetSla Barbarians)  – protože jsme dali dva hráče do A týmu na střídání tak jsme náš rezervní tým doplnili třemi hráči ze Slávie. Tým byl také tradičně doplněn Lukášem z Havlíčkova Brodu a dále ho tvořily naše slečny Míša, Ráchel a Danča, doplněné o Petra, Honzu – Zumu a „kulhajícího“ již zmíněného Radka. Tým se zpočátku hledal a sehrával, postupně nacházel svou tvář ale bylo vidět, že zejména v obranné činnosti dost pokulhával. Důležité ale bylo, že si mohli všichni hráči zahrát a nasbírat tak další zkušenosti. Mnohokrát byly k vidění i velmi hezké akce korunované skórováním.  Tým měl bohužel velmi velké prostoje mezi zápasy a tak vlastně každý zápas začínal rozehříváním hráčů od znova, což bylo někdy až moc znát. Hráčům a rodičům děkujeme za trpělivost, že vydrželi až do konce a neutekli J. Výsledky: RK Petrovice B (PetSla Barbarians) vs. Tatra C 2:3, vs. Kralupy 0:5, vs. Babice 3:3, vs. Praga B 2:6.

Těšíme se na hojnou účast na dalším turnaji tuto neděli na Slavii a doufáme ve zlepšené výkony našich týmů.

Za trenéry RK Petrovice U12 – Ota