Zrcadlo výsledků 5. – 6. listopadu 2016

  • 19.11.2016

O uplynulém víkendu zakončily podzimní venkovní sezónu kategorie žen, žáků a starších přípravek. V neděli se na našem hřišti odehrál regionální turnaj starších přípravek U10 za účasti 21 týmů a po něm následoval zápas XV ligy žen. Obě akce jsme i po organizační i po sportovní stránce zvládli velmi dobře. Kategorie U14, U16 a U18 jely hrát na Moravu.

ŽENY XV – 3. kolo ligy žen XV (hráno v Petrovicích)

Naše ženy měly zápas po celou dobu pevně v rukou a po polovině soutěže tabulku vedou.

RK Petrovice vs. Vydra (výběr Moravy) 56 : 10

JUNIOŘI U18 – 6.kolo CLJ (Celostátní ligy juniorů U18, hráno ve Vyškově)

Zbytečná a trošku smolná těsná prohra našich kadetů ve Vyškově. Po špatném výkonu v prvním poločase se hra zlepšila, výsledek jsme doháněli, ale bohužel již nestačili dohnat.
JIMI RC Vyškov U18 vs. RK Petrovice U18 31 : 29 (26 : 05)

KADETI U16 – 6.kolo CLK (Celostátní ligy kadetů U16, hráno ve Vyškově)

Naši kadeti narazili na jednoho z „hratelných“ soupeřů. Úlohu favorita utkání jsme zvládli a připsali si tak na konto druhé vítězství v soutěži.

JIMI RC Vyškov U16 vs. RK Petrovice U16 22 : 48 (07 : 31)

STARŠÍ ŽÁCI U14 – 1.kolo CLSŽ (Celostátní ligy U14, hráno v Brně)

Po oblastních soutěžích odstartovala prvním kolem celostátní liga, do které jsou přihlášeny čtyři nejlepší týmy z celé ČR. S týmem Dragonu jsme se letos ještě nepotkali a tak nás čekala velká neznámá. Náš výběr bojoval, ale proti výškově a váhově jasně převažujícímu soupeři prostě neměl šanci. Další kola ligy čekají naše starší žáky až na jaře.

RC Dragon Brno U14 vs. RK Petrovice U14 46 : 00

MLADŠÍ ŽÁCI U12 – 6.RT OPČ (hráno na Spartě)

Posledního podzimního regionálního turnaje se zúčastnil rekordní počet 18 týmů. Ty byly rozděleny do dvou výkonnostních úrovní. Do každé se nám podařilo nasadit jeden celek. A celek odehrál pěkné zápasy, B tým se spoustou nováčků si teprve zvyká na zápasová klání. Pravidelné nasazování dvou týmů do turnajů je však velmi dobrým počinem a příslibem do budoucna. Přečtěte si podrobný komentář.

PŘÍPRAVKY U10 – 6.RT OPČ (hráno v Petrovicích)

21 týmů bylo rozděleno do tří výkonnostních skupin po sedmi týmech. I s výpomocí dvou nejlepších hráčů z kategorie U8 jsme byli poprvé v sezóně a poprvé vůbec v této kategorii schopni nasadit do turnaje tři týmy. Po jednom do každé výkonnostní skupiny. Při určování soupisek jednotlivých týmů jsme zvolili postup dát vždy několik zkušenějších hráčů do nižší skupiny, tak aby byli lídry a vedli méně zkušené hráče. Tento způsob se nám již osvědčil minule a i nyní se potvrdila správnost tohoto postupu. Tým Zbrojnoši ve výkonnostní skupině A čtyři utkání vyhrál a dvě prohrál, tým Rytíři ve skupině B čtyři utkání vyhrál a dvě remizoval a za celý turnaj neobdržel ani jedinou pětku a tým Jezdci ve skupině C vyhrál utkání pět a jen jednou remizoval.

Výsledky
Výkonnostní skupina A RK Petrovice A vs. RC Praga A 1:0, vs. RC Tatra Smíchov A 0:1; vs. RC Slavia Praha A 1:0; vs. RC Tatra Smíchov B 5:0; vs. RC Říčany B 3:2; vs. RC Říčany A 0:1.
Výkonnostní skupina B RK Petrovice B vs. RC Slavia Praha B 2:0; vs. RC Sparta Praha A 0:0; vs. RC Tatra Smíchov C 1:0; vs. RC Plzeň 4:0; vs. RA Olymp Praha 3:0; vs. RC Přelouč 0:0
Výkonnostní skupina C RK Petrovice C vs. RC Tatra Smíchov D 5:0; vs. RC Sparta Praha B 1:1; vs. RC Praga B 1:0; vs. RC Sedlčany 2:1; vs. RC Říčany C 3:0; vs. RC Slavia Praha C 7:1.