Soustředění - 26.8.-2.9.
Regionální turnaje přípravek a mladších žáků 2022/2023.

• 26.10.2023

Petrovické U10 se mokrého rána nebály

Pátý regionální turnaj se uskutečnil v neděli 22. října v Říčanech. Ranní počasí bylo typicky podzimní a nikomu se ven nechtělo. V prvním zápase hráčům vypadávaly míče jak Jihoafričanům v duelu s Anglií večer, ale s tím, jak se oteplovalo a vykouklo sluníčko, se situace začala zlepšovat. V kategorii C ...more
  • 18.10.2023

Podzimní PYRF U10

Soutěžní turnaj PYRF (Prague Youth Rugby Festival) se pro kategorii U10 uskutečnil v sobotu 14. 9. na strahovském hřišti Tatry Smíchov. A jako tradičně počasí bylo nevyzpytatelné stejně jako výkony hráčů RKP. Dopoledni část turnaje se odehrála za slunečného počasí a jedinou pihou na kráse byla prohra o bod se ...more
  • 5.10.2023

U10 v Berlíně na Olympijském stadiónu

Na poslední zářijový víkend vyrazila kategorie U10 spolu s U8, U12 a U16 na dvoudenní mezinárodní turnaj do Berlína. Kategorie U14 nesehnala bohužel dostatečný počet hráčů pro účast. Ač jsme z Prahy startovali velmi brzy ráno, děti byly v dobrém náladě a již na "obědovém" odpočívadle se rozhýbávaly a ...more
  • 27.9.2023

První podzimní turnaj U10 za 11 bodů

Třetí regionální turnaj kategorie U10 začal v Babicích v relativně chladném počasí, takže všem bylo jasné, že podzim již skutečně porazil letošní léto. Rozcvička ale všechny zahřála a za chvíli začalo i krásně svítit sluníčko. V kategorii C, kam jsme nasadili dvě mužstva, se “i jindy statičtí hráči ...more
  • 18.9.2023

U10 v Říčanech

Druhý regionální turnaj pro petrovické U10 se uskutečnil v neděli 17. září v Říčanech, kam RK Petrovice přihlásily 4 teamy (A-B-C-C). Oproti minulému turnaji byla vidět u některých hráčů větší koncentrace a odhodlání. "Rozjezd byl pro nás klasicky pomalejší, ale potom všechny výkonnostní kategorie zabraly ...more
  • 13.9.2023

Nedělní hřiště se dětí nebálo

V neděli 10. 9. se v Rugby klubu Petrovice uskutečnil 1. regionální turnaj kategorie U10 nové sezony. Velikost travnatých ploch a kvalitní zázemí klubovny nám umožnilo uspořádat turnaj pro celé Čechy ve všech výkonnostních skupinách. Pozvání přijalo 32 teamů z 12 klubů a domácí samozřejmě nemohli chybět. Na ...more
  • 7.9.2023

Beach rugby na Slávii

V sobotu zdárně skončilo kategoriím U8 a U10 soustředění a hned v neděli 3. září 2023 se obě kategorie zúčastnily tradičního plážového rugby turnaje na Slávii. Počasí plně odpovídalo názvu turnaje, takže po deštivém soustředění se hráči i trenéři trochu usušili. Hrálo se 3 na 3 s tím, že v každém ...more
  • 24.8.2023

Naše děti a mládež čeká soustředění

S koncem prázdnin nám také přichází každoroční letní soustředění, které je nezbytnou součástí rozvoje našich mladých rugbyových talentů. Všechny kategorie se mohou těšit na intenzivní tréninky, během kterých budou pod vedením zkušených trenérů zdokonalovat své dovednosti a připravovat se na nadcházej...more
  • 8.4.2023

Nenech složit ragby

České ragby potřebuje vaši pomoc. Poslední roky makáme na tom, abychom byli schopni obstát v nejvyšších evropských soutěžích. Chceme tento tvrdý a férový sport posouvat dál, protože nám dal do života nejen odolnost, ale i týmovost, respekt a disciplínu. Na PYRFu jsme obsadili všechna hřiště s naší kampaní ...more
  • 6.4.2023

PYRF jaro 2023

V sobotu 1.dubna se odehrál na čtyřech hřištích v Praze a Říčanech další ročník velkého mezinárodního turnaje dětí Prague Youth Rugby Fsetival (PYRF). Náš klub byl jako obvykle hostitelem kategorie U12. Do turnaje této kategorie se přihlásilo celkem 29 týmů, z čehož bylo hned 12 zahraničních, a to z ...more