Domácí zápas U19

Ve čtvrtém zápasu CLJ U19 jsme hostili RC Dragon Brno. Soupeře jsme v korektně hraném utkání přehráli a odvedli mu porážku z podzimního zápasu v Brně. Přes úvodní pětku hostů jsme udrželi jejich počáteční nástup, postupně jsme se uklidnili a začali hrát svoji hru. Ke dvěma pětkám Péra další přidal Martin Maršál. Poločas skončil v náš prospěch 17 : 5.
V druhém poločasu jsme předvedli několik pěkných akcí, pokládali Kuře, Ondra a znovu Martin Maršál, a ještě v šedesáté minutě jsme vedli 34 : 5. V této chvíli jsme střídali poslední tři hráče, dva do roje a jednoho do útoku, ale vzápětí poté musel ze hry pro zranění odstoupit Max a zápas jsme dohrávali ve 14 hráčích.  Možnost střídat jsme již neměli. Soupeř  postupně snížil na konečných 34 : 22. Po předchozím trápení snad tento zápas naznačil obrat k lepšímu. Doufejme, že nám to ve zbývajících zápasech vydrží.