Jarní soustředění 2019 mládeže RKP

  • 30.3.2019

Soustředění před jarní částí sezóny 2018/2019 – Poslův Mlýn, Doksy, tj. 28 348 přihrávek, 267 výběhů tam a 267 zpátky, nepočítaně skládek … i takto by se dalo krátce charakterizovat dění u Doks koncem března.

21. – 24. března se hráči a hráčky RK Petrovice z kategorií U6 – U14 zúčastnili tradičního jarního soustředění. I místo bylo již tradiční, rekreační areál Poslův Mlýn u Doks. Velmi dobrá poloha areálu, příjemné ubytování a strava, spousta místa k tréningu a sportování v bezprostředním okolí i hřiště v docházkové (doběhové 🙂 vzdálenosti.

Bylo nás dohromady přes 150, hráči a hráčky, trenéři, nejmladší ragbisté a ragbistky v doprovodu několika rodičů (děkujeme za kávu ;). Ve čtvrtek v podvečer jsme se všichni setkali na místě a od pátku do neděle zvládli 5 tréningových jednotek (+ ranní výběhy), zaměřených (dle věku) na všechny dovednosti potřebné ke hře, někteří odehráli i modelová utkání.

V pátek i sobotu nám maximálně přálo počasí, bylo nádherně, slunečno. V neděli polojasno, ale zima ne.

Jarní soutředění svůj úkol splnilo, týmy se zlepšily po sportovní stránce i po stránce „týmové“ a absolvovaly poslední tréningové jednotky před startem další části sezóny. Věříme, že se všem podaří získané dovednosti a zkušenosti uplatnit v maximální míře na hřišti. Přejeme všem hráčům a hráčkám RKP co nejúspěšnější jarní část!

    

RK Petrovice