Naši kadeti vyhráli zápas v Plzni!

• 16.10.2016

4.kolo Kadetů RC Plzeň – RK Petrovice 12:56 (5:19)

Hodnocení zápasu trenéra Tomáše Chadima:

Naše první letošní výhra nebyla ze začátku snadná. Už ve 3. minutě jsme obdrželi pětku přes celé hřiště. To nás ale vyjímečně nakoplo k větší snaze a postupně do konce poločasu se nám podařilo otočit skóre na naši stranu. V prvním poločase jsme hráli dobře takticky, ale až moc se naši hráči nechali svazovat systémem hry, i když to situace stoprocentně nevyžadovala.

Ve druhém poločase jsme už ukázali na 100%, jaké chceme hrát rugby a dominovali jsme v mlýnech, i v útoku. Postupně jsme navyšovali skóre, které se zastavilo na 56:12 pro nás. Jediná kaňka bylo zranění Davida Krechtra, který si naštípl klíční kost.

Pozitivní bylo dodržování taktiky na soupeře a postupné zlepšování. Výborný byl výkon našich ostaršených hráčů z U14 a také viditelné zlepšení našich nových hráčů, který okořenili svůj výkon premiérovou pětkou. K dalším úspěchům potřebujeme zamakat na obraně a tím pádem mít 100% účast na tréninku. Příští zápas hrajeme v neděli poprvé na domácí půdě od 12:30.

Hráči: Vojta K., Dancus, Vojta Hofi, Havlis, Kuba V., Kuba Š, Alex, Hanz, David, Tomas Š., Vojta N., Králik, Fica, Baba, Tomas D., Max, Karel.