Kadeti zahajují jarní část vítězstvím

• 3.4.2022

V sobotu 2. dubna odehrál tým RKP U16 první utkání jarní části. V Rakovníku jsme se střetli s týmem společenství AMMOR. Protože celkové kategorie U16 trpí nedostatkem hráčů, přijeli jsme ve 14 a soupeř nám jednoho hráče zapůjčil (děkujeme), abychom mohli hrát v plném počtu. Navíc v našem týmu Matyáš a David nastoupili ke svému prvnímu soutěžnímu zápasu.

Počasí bylo velmi studené, ale hřiště bylo v dobrém stavu.

Ve 14. minutě došlo ve skládce ke zranění našeho rojníka Břeti, naštěstí následné vyšetření v nemocnici neprokázalo žádné vážné poranění. Kluci ovšem od 14. minuty hráli ve 14.

Tým U16 splnil předpoklady a společenství AMMOR jsme porazili 89:29. Přesto, kdyby naši kluci hráli chytřeji a víc přes útok s využitím prostoru hřiště, mohli soupeři dát snadno další pětky. Naopak, kdyby tým soupeře víc využíval hru přes své mohutné rojníky, mohli skóre na své straně také vylepšit.

Je třeba zmínit, že rozhodčí, kterým byl pan Milan Slavíček, podal velmi dobrý výkon a pozorně odřídil celý zápas (rozhodčí ČSRU se nedostavil). Děkujme také pomeznímu rozhodčímu panu Otovi Petráškovi.