Malý velký muž!

  • 18.12.2019

Je konec roku a různými oceněními se to jen hemží. Máme sportovce roku, trenéra, talent, hráčku či hráče roku… Všem oceněným je vždy slušnost poblahopřát. Těm cílevědomějším pak nezbývá než se snažit být ještě lepšími, aby příště byli oceněni oni. Ale co když se najde někdo, kdo zasluhuje ocenění ještě větší, než všichni ti nejlepší? A to i přes nízký věk, malý vzrůst či průměrnost hry?Co stím? No přece pogratulujemei jemu, a ještě si zněj vezmeme příklad!

Mimísek –Václav Henry Elis –malý velký muž. Václav před nedávnem zachránil, spolu se svojí sestrou, život své babičce. Babička omdlela, upadla do bezvědomí.Václav se sestrou zavolali na záchranku a do příjezdu sanitky babičku oživovali, masírovali srdce a zachránili jí tak život. Babičku se podařilo oživit záchranářům vsanitce. I záchranáře překvapilo, jak profesionálně se o babičku starali.Václav svým skutkem překonal všechny sportovní úspěchy, které náš klub tento rok získal. Můžete být první, můžete být vreprezentaci nebo dát rozhodující pětku, ale život máte jen jeden. Jen Václav má dva –svůj a svojí babičky.

Václave, za všechny trenéry ti děkuji. Jsi vzorem pro ostatní, a to jak malé, tak velké. Jsi vzorem pro ragbisty i neragbisty. Přejiti krásné Vánoce, babičce ještě mnoho let vblízkosti hodných lidí, jako jsi Ty. Vám ostatním pak, abysteměli vblízkosti vždy nějakého Václava, který nebude váhat stím, zachránit Vám život.

Krásné svátky
Za RKP Milan Slavíček