Nejnovější informace o dění našich žákovských kategorií.

Chtěli by jste dát vašeho syna/dceru na ragby, ale nevíte jak začít?

Zavolejte nám +420 736 413 210 nebo napiště info@rkpetrovice.cz a my Vám rádi poradíme!

• 28.5.2017

Poslední zápas juniorů vítězný

Junioři odcestovali k poslednímu zápasu celostátní ligy sezóny 2016/17 s RC Havířov v plné sestavě. Tímto ligovým zápasem se  hráči ročníku 1999 rozloučili s kategorií juniorů a od příští sezóny se s nimi budeme ...číst více
  • 24.5.2017

Junioři na Moravě vítězně

RC Brno Bystrc x RK Petrovice 3 : 85 (3 : 28). Hráno v Olomouci. Sestava : 1 Čejka 2 Beneš 3 Uher (Kuncl) 4 Rybák 5 Dufek 6 Diviš 7 Krutský (Martínek) 8 Kotek 9 Smejkal 10 Hornát 11 Maruna 12 Korbel 13 Vomáčka ...číst více
  • 15.5.2017

Junioři doma vítězně

• 25.4.2017

Junioři doma proti Slavii

Junioři Petrovic v závěrečném utkání základní části celostátní ligy s RC Slávia Praha podali kvalitní výkon.  Domácím se v prvním poločasu podařilo eliminovat nástup soupeře a díky pozorné obranné hře skončil ...číst více
  • 14.4.2017

PYRF 2017 - U12 v Petrovicích (8. března)

Foto (c) Lukáš Bednář, další foto z turnaje najdete na Lukášově webu www.tvrugby.com. TV reportáž odvysílanou na TV Barrandov stahujte zde. Hostili jsme jeden z největších turnajů, který se kdy v ČR v kategorii U12 ...číst více
  • 12.4.2017

PYRF 2017 - U16 potěšila a skončila čtvrtá

Naše U16 se o víkendu představila na celodenním turnaji PYRF v 7's ragby na Spartě. Kluci mile překvapili. Nasazením a pěkným bojovým výkonem postupně porazili týmy Litvy, Berlína B, Tatry Smíchov a Plzně, v základní ...číst více
  • 10.4.2017

PYRF 2017 - U18 druhé místo

Junioři RK Petrovice skončili na jarním PYRF  2017 na 2. místě. Po vítězství ve skupině, v níž postupně zvítězili nad týmem RC Brno Bystrc, RC Sparta Praha a lotyšské Jurmaly, se ve finále turnaje utkali s vítězem ...číst více
  • 7.4.2017

Partneři RK Petrovice 2017

Kvalitní propagace našich partnerů byla naši prioritou. Věříme, že velkoformátová prezentace na atraktivní ploše v našem areálu bude hodnotně prezentovat naše spojení. Velice si vážíme podpory všech, kteří pomáhají ...číst více
  • 5.4.2017

Naši junioři proti juniorské reprezentaci Slovenska

Junioři Petrovic sehráli v neděli 2. dubna 2017 přátelské utkání s výběrem U18 Slovenské republiky. Utkání  se hrálo v rámci přípravy slovenské juniorské reprezentace na nadcházející mistrovství Evropy hráčů ...číst více
  • 1.4.2017

Juniorům Petrovic se zápas s Tatrou nevydařil

Domácí byli od počátku aktivnějším týmem, ale ve druhé polovině prvního poločasu se zdálo, že vyrovnáváme hru. Ve druhém poločasu byl obraz hry podobný. Zpočátku jsme se bránili, měli jsme i několikrát naději na ...číst více