Mládež RKP

Nejnovější informace o dění našich žákovských kategorií. Chtěli by jste dát vašeho syna/dceru na ragby, ale nevíte jak začít? Zavolejte nám +420 736 413 210 nebo napište na info@rkpetrovice.cz a my vám rádi poradíme!

• 18.12.2019

Malý velký muž!

Je konec roku a různými oceněními se to jen hemží. Máme sportovce roku, trenéra, talent, hráčku či hráče roku... Všem oceněným je vždy slušnost poblahopřát. Těm cílevědomějším pak nezbývá než se snažit být ještě lepšími, aby příště byli oceněni oni. Ale co když se najde někdo, kdo zasluhuje ...more
  • 4.9.2019

Soustředění U16 před podzimem 2019

Šest tréninkových dnů, 15 tréninkových jednotek, to bylo soustředění petrovických kadetů v příjemném areálu v Načeradci před zápasy na podzim 2019.more
  • 4.5.2019

Výsledkový servis č. 3/2019

O uplynulém víkendu bojovaly naše výběry na všech frontách. MUŽI – 2.liga mužů Náš A tým prohrál v Chrášťanech tím nejtěsnějším rozdílem. Na položení dokonce vyhrál v poměru 5:4. Ale i to se v ragby někdy stává …... ARC Iuridica vs. RK Petrovice 34 : 33 (20 : 21). Následující utkání sehrají ...more
  • 30.3.2019

Jarní soustředění 2019 mládeže RKP

Soustředění před jarní částí sezóny 2018/2019 - Poslův Mlýn, Doksy, tj. 28 348 přihrávek, 267 výběhů tam a 267 zpátky, nepočítaně skládek ... i takto by se dalo krátce charakterizovat dění u Doks koncem března. 21. - 24. března se hráči a hráčky RK Petrovice z kategorií U6 - U14 zúčastnili tradičního ...more
  • 26.9.2018

Tým U14 velmi úspěšný na turnaji v německém Heusenstammu: 1. místo!

Nejprve malá vsuvka: RC Říčany : RK Petrovice 68:0 (17:0), neděle 14.9.2018 V druhém zápase podzimní části zápase jsme hráli jen jednu polovinu zápasu. Druhou jsme vzdali. Bohužel. Na tento zápas jsem nemohl být přítomen a nebudu tedy ani zápas hodnotit. Výsledek mluví sám za sebe. Turnaj Heusenstamm, sobota ...more
  • 25.9.2018

Junioři vyhráli první zápas v nové sezóně

V sobotu U19 v nové sestavě a společně s hráči RC Praga porazili tým RC Tatra 17 : 10. Video : https://youtu.be/taKZ4YcZg7I https://youtu.be/PZnPW5zd7MI   more
  • 16.4.2018

Úspěšné vystoupení petrovických nadějí na jarním turnaji PYRF 2018

V sobotu 7.dubna 2018 se v Praze konal již 5. ročník velkého mládežnického ragbyového turnaje Prague Youth Rugby Festival (PYRF). Na osmi hřištích pěti pražských klubů + v Říčanech se odehrávaly tuhé boje hned v sedmi kategoriích od U8 až po U18. Celkem se turnaje zúčastnilo 117 týmů ze 34 klubů devíti ...more
  • 22.3.2018

Jarní soustředění 2018: účastní se více než 100 hráček a hráčů mládežnických kategorií

Dnes 22.3. odjíždí budoucí generace hráčů RK Petrovice na pravidelné čtyřdenní předsezónní soustředění a to do areálu Poslův Mlýn v Doksech. Soustředění se zúčastní více než stovka hráčů RK Petrovice a partnerského RC Havlíčkův Brod v kategoriích U6,U8,U10,U12 a U14. Tréninkové jednotky povede celkem ...more
  • 24.10.2017

PYRF 2017, podzim

První místo v U10, čtvrtá místo pro U12, U14, U18 (7s) Jsme jediní s výjimkou Říčan (U8,U12 i U14), kdo vyhrál v soutěžích patnáctkového ragby a jediný jiný český klubový tým kromě Říčan, který vůbec nějakou kategorii vyhrál. Soutěže U16 (7s) a U18 (7s) vyhrály německé týmy. 3x bohužel sice ...more

Zpravodaj U14 (PYRF 2017, podzim)

Sobota 21. a neděle 22.10. Prague Youth Rugby Festival, Říčany O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili již tradičního podzimního turnaje PYRF, který se v kategorii U14 hraje v Říčanech. Tentokrát byl turnaj netradičně rozdělen na dva dopolední bloky, které byly přerušeny sledováním utkání ČR – SA Barbari...more