Muži: aktuální informace

Tým mužů startuje aktuálně v druhé nejvyšší lize ragby XV a účastní se mistrovství republiky ragby 7s.

Datum Den Čas Soutěž Domácí Hosté Výsledek Poločas
06.03.2022 Neděle 15:30 Test RK Petrovice Společenství Tatra/Praga 20:10 (10:5)
13.03.2022 Neděle 13:00 Test RK Petrovice Centrale Supelec (Fracie) 10:98 (5:45)
27.03.2022 Neděle 12:00 1LR Společenství Iuridica/Říčany RK Petrovice 45:0 (12:0)
10.04.2022 Neděle 16:00 1LR RK Petrovice Společenství Plzeň/Rakovník/Kralupy 67:0 (43:0)
17.04.2021 Neděle 14:00 1LR Společenství Šumava Nýrsko/České Budějovice RK Petrovice 15:57 (5:26)
01.05.2022 Neděle 14:00 1LR RK Petrovice Společenství Tatra Smíchov/Praga 67:26 -

Předcházející sezóna
12.09.2021 Neděle 16:00 1LR RK Petrovice Společeství Iuridica/Říčany 57-19 36-12
17.09.2021 Neděle 17:00 1LR Společenství Plzeň/Rakovník/Kralupy RK Petrovice 19-69 0-40

Mistrovství Evropy dívek U18 v Petrovicích

Petrovice se chystají na největší akci tohoto roku! V sobotu a v neděli 23. – 24. července do Prahy na hřiště v Petrovicích zamíří 9 nejlepších týmů Evropy kategorie U18 dívek: Francie, Anglie, Wales, Irsko, Skotsko, Česko, Španělsko, Belgie a Ukrajina. Špičkové evropské ragby, ale i živý koncert a mnoho ...more
  • 22.6.2022

Tým mužů skončil na 6. místě

Letošní dvoudenní turnaj Mistrovství republiky 7s se konal ve Vyškově. Díky dvou výhrám v prvním dni postoupil náš tým do čtvrtfinále, kde narazil na pozdějšího vítěze ze Říčan. Tým byl složen převážně z mladých hráčů, které musel doplnit díky omluvám a zraněním ostatních hráčů trenér A. ...more
  • 29.5.2022

Muži berou bronz

Naši muži odehráli v neděli 29. 5. utkání o 3. místo 1. ligy ragby proti brněnskému týmu RC Bystrc. V napínavém boji nakonec vítězí 32:31 a berou BRONZ. Už v sobotu 4. června pak odehrají barážové utkání s extraligovým týmem RC Slavia Praha, která skončila na 7. příčce Extraligy ragby. Medailové příčky ...more
  • 22.5.2022

Muži zabojují o bronz

Muži v semifinálovém utkání podlehli úřadujícím mistrům 1. ligy, týmu RC Zlín, 38:22. V neděli 29. května tak odehrají utkání o bronz na domácím hřišti proti RC Bystrc. Petrovice do toho! KFmore
  • 18.5.2022

Boj o finále ve Zlíně

V nedělí 22. května sehrají naši muži boj o účast ve finále 1. ligy. RK Petrovice se umístili v základní části tabulky Čechy na druhém místě, tj. za společenstvím RC Moutnfield Říčany B/Iuridica a tak na ně čeká vítěz části Moravské, tým ze Zlína. Výkop utkání je plánován na 14:00h. Pokud si tedy ...more
  • 2.5.2022

Tým mužů postoupil do semifinále

V posledním kole základní části hostil náš tým mužů společenství "B" týmů RC Tatra Smíchov a RC Praga Praha. V utkání jsme potvrdili roli favorita a položili celkem deset pětek. V prvním poločase jsme jasně dominovali a soupeři dovolili položit jen jednu pětku. V druhém poločase jsme vypadli trochu z rytmu a ...more
  • 21.4.2022

Výhra v Českých Budějovicích

Tým mužů zvítězil nad společenstvím Rugby Šumava Nýrsko/RC České Budějovice rozdílem 42 bodů. Na jih Čech jsme cestovali s respektem k soupeři, který měl dvě výhry a v posledním utkání nám dělal velké problémy v mlýnech.  Po prvních deseti minutách jsme, ale položili první pětku a překonali počát...more
  • 7.3.2022

První příprava po zimě s výhrou

V neděli 6.3 odehrál tým mužů první přípravné utkání po zimní přestávce na tréninkovém hřišti Tatry Smíchov na Strahově. Soupeřem bylo společenství B týmů RC Tatra Smíchov a RC Praga Praha. Hrálo se 2x 30 minut bez kopů na branku. První poločas skončil remízou 5:5 a v druhém poločase dokázal náš ...more
  • 2.3.2022

Nový klubový informační systém KIS

Vážení hráči, hráčky, trenéři a rodiče,  dovolte mi, abych Vás informovala o skutečnosti, že v průběhu března 2022 bude klub přecházet na nový klubový informační systém, zkráceně KIS. Ten bude sloužit ke komunikaci mezi členy a trenéry/vedením klubu jako je potvrzování či omlouvání účasti na ...more
  • 27.9.2021

I ve třetím utkání druhé nejvyšší soutěže dokázal náš tým mužů zvítězit a získat bonusový bod za položení více než pět pětek. Domácí tým nás potrápil a navíc získal bod za položení čtyř pětek. Muž zápasu byl zvolen trenéry Jakub Šamánek. Body: Chadim 15 (3 položení), Korbelů ...more