Nejnovější informace a články

• 30.5.2018

Finále U18

V jarní části celostátní ligy juniorů v sezóně 2017/2018 hráli petrovičtí hráči v týmu RC Tatra Smíchov. Po vítězstvích v základní části soutěže, ve čtvrtfinále nad RC Havířov a v semifinále nad RC Brno Bystrc, ...číst více
  • 22.5.2018

U18 vítězně v Brně

"Tatrovice" porazili domácí RC Brno Bystrc po velmi těsném závěru 24:19 (12:0). První polovina zápasu nám vycházela vcelku parádně, skórovali jsme a tlačili na soupeře, jak to šlo. Ve druhé polovině jsme přestali a ...číst více
  • 1.5.2018

U18 zakončili skupinu vítězně proti Spartě (84 : 14)

Junioři vyhráli proti týmu z RC Sparta na domácím hřišti v Petrovicích 84:14 (43:7). Odchází tak jako druzí ze skupiny Čechy a další je čeká 3. tým z Moravy. Hrát se bude v Praze na Tatře.   Video: 1.pol...číst více
  • 23.4.2018

U18 v Říčanech

Naši junioři sehráli opět se spoluhráči z RC Tatra Smíchov zápas proti RC Mountfield Říčany. Nastupovali v sedmnácti proti plné sestavě Říčan. Bohužel velmi brzo došlo ke zranění našeho hráče. Přejeme brzké ...číst více
  • 16.4.2018

Úspěšné vystoupení petrovických nadějí na jarním turnaji PYRF 2018

V sobotu 7.dubna 2018 se v Praze konal již 5. ročník velkého mládežnického ragbyového turnaje Prague Youth Rugby Festival (PYRF). Na osmi hřištích pěti pražských klubů + v Říčanech se odehrávaly tuhé boje hned ...číst více
  • 15.4.2018

Junioři poprvé společně s Tatrou

Naši borci zvítězili společně s hráči z RC Tatra Smíchov nad RC Slavia. Po nevydařeném prvním poločase (7:10) se tým sehrál a v druhé půli zvítězil s konečným skóre 31:10. Video: 1. poločas 2.poločas  ...číst více
  • 11.4.2018

Junioři na jarním turnaji

Junioři na jarním turnaji PYRF 2018 po obětavém výkonu čtvrtí. Všechny fotky najdete na: cowly.rajcečíst více
  • 22.3.2018

Jarní soustředění 2018: účastní se více než 100 hráček a hráčů mládežnických kategorií

Dnes 22.3. odjíždí budoucí generace hráčů RK Petrovice na pravidelné čtyřdenní předsezónní soustředění a to do areálu Poslův Mlýn v Doksech. Soustředění se zúčastní více než stovka hráčů RK Petrovice a ...číst více
  • 19.3.2018

Jarní soustředění Juniorů

Jarní soustředění juniorů jsme zorganizovali v Loutí u Rabyně od 15. do 17. března 2018. Absolvovali jsme pět tréninkových jednotek zaměřených na přechod z obrany do útoku a následné rozvinutí útočné fáze hry. ...číst více
  • 19.2.2018

Valná hromada klubu (aktualizováno)

Pozvánka na valnou hromadu klubu Vážení, ve středu 21.2. se od 19:30 bude konat každoroční valná hromada klubu. Návrh nových stanov klubu ke stažení (Stanovy_RKP_pro_VH2018_návrh_změn.odt). V závorce původní znění, ...číst více