Nejnovější informace a články

• 20.11.2017

Junioři v Ostravě

Zápas v Ostravě sice nedopadl podle našich představ, když jsme především nezvládli úvod utkání. Potom jsme  již začali hru vyrovnávat, ale ke konci druhého poločasu začalo ubývat sil a přes veškerou snahu hráčů ...číst více
  • 7.11.2017

Junioři opět doma, tentokrát s Havířovem

Junioři RK Petrovice porazili na domácím hřišti hosty z RC Havířov 43 : 35. Fotky z prvního poločasu najdete zde. Video z druhého poločasu je zde. číst více
  • 25.10.2017

Junioři na PYRFu (podzim 2017)

Sedmičkový víkend Junioři RK Petrovice  se po úspěšném výsledku na jarním turnaji PYRF 2017 zúčastnili i jeho podzimní části. Pořadatelem byl opět RC Sparta Praha a v turnaji U18 jsme hráli systémem každý s každým. ...číst více
  • 24.10.2017

PYRF 2017, podzim

První místo v U10, čtvrtá místo pro U12, U14, U18 (7s) Jsme jediní s výjimkou Říčan (U8,U12 i U14), kdo vyhrál v soutěžích patnáctkového ragby a jediný jiný český klubový tým kromě Říčan, který vůbec ...číst více

Zpravodaj U14 (PYRF 2017, podzim)

Sobota 21. a neděle 22.10. Prague Youth Rugby Festival, Říčany O uplynulém víkendu jsme se zúčastnili již tradičního podzimního turnaje PYRF, který se v kategorii U14 hraje v Říčanech. Tentokrát byl turnaj netradičně ...číst více

15s žen: Individuální dovednosti nám to ve Vyškově vyhrály

Petrovické ženy vyhrály 41:10 / 8.10.2017 Zápas ve Vyškově proti Vydře (sloučení žen z Dragonu Brno, Vyškova a Slovanu) K průběhu zápasu naše Čaky (Kateřina Nováková): "Zápas proti Vydře byl jeden z těch zápasů, ...číst více
  • 21.10.2017

U8 na Slávii

Nedělní turnaj na hřišti RC Slavia pro kategorii U8 byl doslova napraný, během 4 hodin bylo odehráno 104 zápasů + 1 přátelský mezi námi a RK Přelouč. Díky práci organizátorů sled zápasů odsýpal, tak se všechno ...číst více
  • 16.10.2017

Zpravodaj U14 (RKP vs. Dragon a RKP vs. Bystrc)

Neděle 8.10. Dragon Brno vs RK Petrovice 31:0 (12:0) Jediný výlet v podzimní soutěži jsme měli na hřiště Dragonu Brno. Odjížděli jsme brzy ráno a na soupeře jsme byli připraveni celkem dobře. Cesta proběhla bez probl...číst více