Nejnovější informace a články

• 16.4.2018

Úspěšné vystoupení petrovických nadějí na jarním turnaji PYRF 2018

V sobotu 7.dubna 2018 se v Praze konal již 5. ročník velkého mládežnického ragbyového turnaje Prague Youth Rugby Festival (PYRF). Na osmi hřištích pěti pražských klubů + v Říčanech se odehrávaly tuhé boje hned ...číst více
  • 15.4.2018

Junioři poprvé společně s Tatrou

Naši borci zvítězili společně s hráči z RC Tatra Smíchov nad RC Slavia. Po nevydařeném prvním poločase (7:10) se tým sehrál a v druhé půli zvítězil s konečným skóre 31:10. Video: 1. poločas 2.poločas  ...číst více
  • 11.4.2018

Junioři na jarním turnaji

Junioři na jarním turnaji PYRF 2018 po obětavém výkonu čtvrtí. Všechny fotky najdete na: cowly.rajcečíst více
  • 22.3.2018

Jarní soustředění 2018: účastní se více než 100 hráček a hráčů mládežnických kategorií

Dnes 22.3. odjíždí budoucí generace hráčů RK Petrovice na pravidelné čtyřdenní předsezónní soustředění a to do areálu Poslův Mlýn v Doksech. Soustředění se zúčastní více než stovka hráčů RK Petrovice a ...číst více
  • 19.3.2018

Jarní soustředění Juniorů

Jarní soustředění juniorů jsme zorganizovali v Loutí u Rabyně od 15. do 17. března 2018. Absolvovali jsme pět tréninkových jednotek zaměřených na přechod z obrany do útoku a následné rozvinutí útočné fáze hry. ...číst více
  • 19.2.2018

Valná hromada klubu (aktualizováno)

Pozvánka na valnou hromadu klubu Vážení, ve středu 21.2. se od 19:30 bude konat každoroční valná hromada klubu. Návrh nových stanov klubu ke stažení (Stanovy_RKP_pro_VH2018_návrh_změn.odt). V závorce původní znění, ...číst více
  • 30.12.2017

Hráčka roku 2017: Iveta Klimánková

Ahoj Iveto, za celý klub gratulujeme k ocenění za rok 2017. Jaký to byl z tvého pohledu rok a co krásného ti přinesl? Ahoj, z osobního pohledu skvělý. Z pracovního začal slibně, podařilo se mi složit státnice, ale ...číst více
  • 20.11.2017

Junioři v Ostravě

Zápas v Ostravě sice nedopadl podle našich představ, když jsme především nezvládli úvod utkání. Potom jsme  již začali hru vyrovnávat, ale ke konci druhého poločasu začalo ubývat sil a přes veškerou snahu hráčů ...číst více
  • 7.11.2017

Junioři opět doma, tentokrát s Havířovem

Junioři RK Petrovice porazili na domácím hřišti hosty z RC Havířov 43 : 35. Fotky z prvního poločasu najdete zde. Video z druhého poločasu je zde. číst více
  • 25.10.2017

Junioři na PYRFu (podzim 2017)

Sedmičkový víkend Junioři RK Petrovice  se po úspěšném výsledku na jarním turnaji PYRF 2017 zúčastnili i jeho podzimní části. Pořadatelem byl opět RC Sparta Praha a v turnaji U18 jsme hráli systémem každý s každým. ...číst více