Partneři klubu


 

MHMP pravidelně podporuje činnost RK Petrovice nejenom datačními programy. Děkujeme.

info@praha.eu | www.praha.eu


vitana_logo

Rozvoj mládežnického ragby RKP  jako bronzový partner podporují pracovníci Vitana a.s.

vitana@vitana.cz | www.vitana.cz


 

stringdata-logo_-cmyk_

Jsme IT firma, která rozumí vašemu byznysu. Naše softwarová řešení pomáhají velkým společnostem především z finančního sektoru. Rádi vymyslíme a realizujeme to pravé řešení i pro vás. Všechno, co děláme, děláme totiž spolu s našimi zákazníky. Hledat nová řešení a nápady nás baví.

info@stringdata.cz | www.stringdata.cz


 

logo-penam-basic1600

PENAM, a.s. se sídlem v Brně patří k předním pekárenským a mlynárenským výrobcům ve střední Evropě. V jeho sortimentu najdete pekárenské a mlýnské produkty s tradicí již od roku 1992.

penam@penam.cz | www.penam.cz


paketo_one

Vývoji a výrobě kartonových POS/POP produktů se věnuje náš specializovaný tým. Klademe důraz na profesionalitu a kvalitu výrobků bez ohledu na velikost zakázky. Se stejnou péči a výslednou kvalitou produkce dokážeme obsloužit zákazníka, který si objedná tisíce nebo třeba jen jeden kus.

Pro velkosériovou produkci využíváme tradiční průmyslové technologie, v případě malých sérií, kusových zakázek a vzorování máme technologie umožňující dosahovat výborných výsledků při zpracování kartonu a lepenky včetně tisku fotografické kvality. V roce 2015 jsme otevřeli nový výrobně-skladovací provoz s vysokou kapacitou produkce.

info@paketo.one | www.paketo.one


logo vz consultig 2

Firma VZ consulting s. r. o. vznikla v polovině roku 2014 a specializuje na profesionální poradenství v oblasti veřejných zakázek. Od začátku svého působení je jejím hlavním cílem nabídnout odborné a srozumitelné služby v oblasti veřejných zakázek jak pro zadavatele, tak i pro uchazeče či zájemce.

    pesir@vzconsulting.cz | www.vzconsulting.cz