Přípravky a mldaší žáci jedou na Moravu!

PŘÍPRAVKY A MLADŠÍ ŽÁCI JEDOU NA MORAVU !

 

Nadcházející víkend se na Moravě odehrají finálové soutěže přípravek a mladších žáků, čímž tyto kategorie zakončí oficiální část sezóny.

 

KATEGORIE U8

Celostátní finálový turnaj kategorie U8 se odehraje v sobotu 3.6. v Ostravě za účasti devíti týmů (šesti z Čech a třech z Moravy). Náš tým bohužel bude chybět. Důvod je prostý nepodařilo se přesvědčit dostatečný počet hráčů (teda spíše jejich rodičů) k účasti na turnaji až v Ostravě. Neúčast našeho týmu nás velmi mrzí, zvlášť proto, že se jedná vůbec o první absenci našeho klubu v nedlouhé historii obdobných turnajů. Kategorie tímto tak nesplnila jediný výkonnostní cíl, který měla a to umístění do šestého místa právě na takovémto turnaji.

 

KATEGORIE U10

Kategorie U10 bude hrát své finále také v sobotu, ale v přijatelnější destinaci v Olomouci. Celostátního finálového turnaje se zúčastní 12 týmů (rovným dílem po šesti z Čech a Moravy). Náš celek patří k jednomu z favoritů turnaje a vytčeným reálným cílem je minimálně třetí místo.

 

KATEGORIE U12

Mladší žáci odehrají své finále také za účasti 12 týmů v Ostravě a to v neděli 4.6. Neděle není zrovna nejvhodnější termín k pořádání celodenního turnaje, ale i tak se náš tým zmobilizoval a turnaje se zúčastní. Očekáváme minimálně účast ve finálové šestičlenné skupině a potajmu však doufáme v ještě lepší umístění.

 

Našim hráčům, trenérům a členům realizačních týmů přejeme šťastnou cestu, hezkou hru a hodně cenných sportovních zážitků a samozřejmě držíme palce.