Informace z kategorie U18

V této kategorii hrají hráči do osmnácti let. Tréninky probíhají na hřišti RK Petrovice. Rozpis v kalendáři akcí. Pokud chcete aby váš mládežník či mládežnice hrásli ragby, tak se stačí domluvit s trenérem kategorie a přijít na trénink. Kontakty na jednotlivé trenéry najdete na stránkách nebo se můžete informovat u vedoucího mládeže Oty Petráška na tel: +420 602 226 411.

RKP U18 2016/17

• 20.11.2017

Junioři v Ostravě

Zápas v Ostravě sice nedopadl podle našich představ, když jsme především nezvládli úvod utkání. Potom jsme  již začali hru vyrovnávat, ale ke konci druhého poločasu začalo ubývat sil a přes veškerou snahu hráčů ...číst více
  • 7.11.2017

Junioři opět doma, tentokrát s Havířovem

Junioři RK Petrovice porazili na domácím hřišti hosty z RC Havířov 43 : 35. Fotky z prvního poločasu najdete zde. Video z druhého poločasu je zde. číst více
  • 25.10.2017

Junioři na PYRFu (podzim 2017)

Sedmičkový víkend Junioři RK Petrovice  se po úspěšném výsledku na jarním turnaji PYRF 2017 zúčastnili i jeho podzimní části. Pořadatelem byl opět RC Sparta Praha a v turnaji U18 jsme hráli systémem každý s každým. ...číst více
  • 16.10.2017

Kapitán juniorů Tomáš Pavelka v USA

Kdo me nezna, tomu se radsi predstavim. Jmejuji se Tomas Pavelka, je mi 17 let, rugby hraji v Petrovicich od svych 6 let a nyni travim svuj skolni rok v USA na stredni skole a o tom bych Vam chtel neco napsat. Jsem ve state Indiana, ...číst více
  • 11.10.2017

Junioři doma proti Mariánským Horám

Junioři RK Petrovice TJ Sokol Mariánské Hory 38 : 29 (poločas 31 : 12) Zápas jsme nezačali šťastně. Kluci se ještě ani nestačili zpotit a již prohrávali 12 : 0. Druhá polovina prvního poločasu ale patřila nám a po ...číst více
  • 4.10.2017

U18 v Havířově

Junioři U18 hrají na podzim v soutěži Trophy. Po odstoupení hráčů RC JIMI Vyškov ze soutěže jsme tak cestovali k prvnímu podzimnímu zápasu do Havířova. Havířovští nám tentokrát oplatili porážku z jara a v domácím ...číst více
  • 11.9.2017

Junioři na výběrovém kempu ČSRU

"10. 9. 2017 pořádala ČSRU v Novém Městě na Moravě výběrový sraz juniorů U18, kterého se též zúčastnili junioři Rugby Klubu Petrovice Ondřej Smejkal, Jakub Korbel, Adam Krutský, Jiří Králík, Vojtěch Novotný, ...číst více
  • 28.5.2017

Poslední zápas juniorů vítězný

Junioři odcestovali k poslednímu zápasu celostátní ligy sezóny 2016/17 s RC Havířov v plné sestavě. Tímto ligovým zápasem se  hráči ročníku 1999 rozloučili s kategorií juniorů a od příští sezóny se s nimi budeme ...číst více
  • 24.5.2017

Junioři na Moravě vítězně

RC Brno Bystrc x RK Petrovice 3 : 85 (3 : 28). Hráno v Olomouci. Sestava : 1 Čejka 2 Beneš 3 Uher (Kuncl) 4 Rybák 5 Dufek 6 Diviš 7 Krutský (Martínek) 8 Kotek 9 Smejkal 10 Hornát 11 Maruna 12 Korbel 13 Vomáčka ...číst více