U10 na 1. turnaji nové sezóny

U10 začala sezonu tradičně na speciálním beach turnaji na Slavii. Na turnaji se nám podařilo obhájit poněkolikáté vítězství a tým ve složení Janička, Kuba, Bertík, Lukáš Hejtmánek a Adam hrál opravdu výborně. Hlavně semifinále proti kamarádům z Říčan bylo ozdobou turnaje a hráči po zásluze sklidili úspěch. Bohužel náš druhý a třetí tým obsadil poslední příčky.

 

Zato první RT v Říčanech se nám vůbec nevydařil. Dorazilo pouze 11 hráčů :-), což stačí sotva na jeden tým. Dokonce i stan dorazil bez střechy :-), ale naštěstí pršelo jen na začátek turnaje.

A tým nastoupil ve složení: Janička, 3x Lukáš, Mates, Bertík, Adam, David a Matěj Šedý. Turnaj se hrál s mlýny, což nedovolilo rychlé rozehrávky a hra se kouskovala.

Začali jsme dobře a porazili Slavii 3:0. Pak následovala ostudná prohra s Tatrou 6:0, která nás totálně převálcovala. Hráči se vůbec nesnažili něco uhrát, dokonce jim snad ani taková prohra nevadila. Doufám, že se podobný výkon nebude opakovat. Následovaly dvě prohry s Říčany 0:2 a 1:3, kde jsme se zvedli a obě utkání byla vyrovnaná. I přes prohru asi nejlepší dva zápasy. Následuje prohra 0:4 s Pragou, kdy opět vůbec nestačíme soupeři. Na závěr nás čeká Sparta a konečně předvedeme bojovnost a snahu vyhrát zápas. Po velkém boji nakonec vyhráváme 2:0. Za turnaj bych chtěl pochválit Lukáše Hejtmánka jako nejlepšího hráče týmu, který všechny utkání bojoval naplno, vybojoval spoustu míčů a byl tahounem a Lukáše Laštovku, který se jako jediný z mladších hráčů snažil a předvedl i jednu velmi pěknou akci po křídle.

Druhý „tým“ nastoupil ve skupině C. Doplnil nás Havlíčkův Brod a občas mladší hráči Z A týmu, bohužel až po přemlouvání. V základu nastoupili pouze tři naši hráči a z toho jeden úplný nováček po jednom tréninku.

Dan, Marek