U14: Utkání proti společenství Babice/Přelouč

  • 15.11.2022
V zápase se Společenství Babice / Přelouč se naši hráči a hráčky předvedli rychlým útočným ragby, houževnatými souboji v obraně.
Děkujeme soupeři za férový souboj v ragbyové atmosféře. Děkujeme i Vláďovi Homolovi z RC Přelouč, že utkání narychlo a férově odpískal za chybějícího oficiálního arbitra.

Cíl jít vstříc útočné hře jsme naplnili, našeho soupeře, který nastoupil tentokrát v plné síle, porazili bez ztráty bodu. Procházet obranou se nám dařilo tu rojem, jindy útokem. Pestré ragby nám všem dělá velkou radost!

Letos poprvé jsme hráli v sestavě se všemi hráči našeho B-týmu, zároveň se všemi silnými hráči ročníku 2009. Naskakovalo se do hry v pravidelném rytmu, všichni si tak zahráli v minimální časové dotaci 20 minut, což považujeme za velice důležité pro další rozvoj. Nikdo se nezalekl, všichni na hřišti nechali duši.

Sezónu Podzim 2022 končíme s tímto mottem: „Jsme sami sobě největším soupeřem. Nasloucháme radám, nebojíme se riskovat. Soupeře porážíme díky týmové spolupráci jak na hřišti, tak i mimo něj. Kdo hraje sám, zůstane sám …“

Krásné fotky ze zápasu naleznete na fb RC Přelouč

Ragby zdar!

Trenéři U14