Výsledkový Servis 1.-2.6.

U8

U8 se potkaly na horním hřišti RC Tatra Smíchov, kde bylo báječné ragbyové počasí jako po celé Praze. Nakonec jsme měli děti ve dvou týmech, kdy pár nadšenců nahradilo odpadlé Kralupy a dohromady s nadšenci z Tatry utvořili tým TaPe Barbariens, který si vůbec nevedl špatně. Naši borci RK Petrovice prošli hladce základní skupinou a s cílem dosáhnout minimálně druhého místa jako v Brně se vrhli do dalších zápasů ve skupině o 1.- 5.místo. Těžko říci, co se nám nedařilo, co nám nepřálo, co jsme podcenili, ale nakonec nás porazily týmy RC Bystrc, RC Tatra a nakonec i RC Říčany. Trošku smutné děti odjížděly s bramborovou medailí. Ještě, že tam byla spousta bahna, které si potom náležitě jako správní ragbysti užili. Rodiče při praní dresů asi již tak šťastné tváře mít nebudou. Všem děkujeme, že se nenechali odradit, dorazili a reprezentovali klub ze všech svých sil. trenéři U8

U10

V sobotu 1.6. se za deštivého počasí v Petrovicích konalo Mistrovství ČR U10. Náš tým obsadil 7. místo a druhý tým 6. místo v rozvojové soutěži.

U12

Celostátní turnaj U12 se odehrálo v Říčanech v termínu mezinárodního dne dětí. Naši hráči nastoupili do několika utkání s velmi těžkými soupeři a po zásluze obhájili 5. místo v rámci ČR.

U14

Semifinále RCMŘ x P-TOWN ,,A” 59:14
Tatra ,,B” x P-TOWN ,,B” 34:10

U16

Semifinále RCMŘ x P-TOWN 7:8(0:0)

U18

P-TOWN x RCB 14:19

U18 dívky

Poslední a zlatý turnaj pro naše dívky v sezóně! Dívky vybojovaly zlaté medaile ve společném týmu s Říčany! Gratulace!